Właścicielem marki ART STAGE jest F.H.U DEVIR Andrzej Waśniowski.

Wśród naszych usług oferujemy pokazy świetlno-laserowe w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Oświetlamy i nagłaśniamy koncerty, pokazy, eventy, spotkania szkoleniowe a także przyjęcia okolicznościowe i reklamowe.

Podczas takich wydarzeń wyświetlamy Loga firm lub opisy wydarzeń na budynkach, w pomieszczeniach a także na koronach drzew, górach i innych elementach mogących stanowić ekran.

 • Posiadamy najnowszy sprzęt do oświetleń pokazowych
 • Wykonujemy oświetlenie i nagłośnienie wesel, imprez, otwarć obiektów oraz wykonujemy laserowe projekcje reklamowe dla firm oraz pokazy dla osób prywatnych.
 • Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom jesteśmy w stanie oferować wysoką jakość usług w niskiej cenie.
 • To co nas wyróżnia to montaż instalacji oświetleniowej w siedzibie firmy na słupach i kratownicach a następnie przewóz gotowych zestawów przygotowanych do bezpośredniego ustawienia, co skraca czas przygotowań.
 • Naszym atutem są też reklamy na wszelkich obiektach naturalnych (projekcje z dużej odległości na lasy, łąki, wzgórza oraz budynkach, halach itp.)

  Jesteśmy również ekspertami w oświetlaniu ogrodowych strumyków, oczek oraz kaskad wodnych. Potrafimy przy użyciu niewielkiej mocy diod nadać wodzie niepowtarzalny blask i urok.
  Nasza technika oświetlania wody różni się od podświetleń firm zajmujących się wykonaniem akwenów wodnych. Doskonała znajomość fal świetlnych pozwala nam osiągnąć efekty niezrozumiałe dla innych.

  Nasze pokazy:

  Wykonywaliśmy liczne pokazy dla miasta Krakowa, Urzędu Miasta i gminy Wieliczka oraz osób prywatnych

  W 2019 roku oświetliliśmy Mediatekę w Wieliczce na 11 listopada z okazji święta niepodległości.

  Jednym z naszych flagowych pokazów było przygotowanie sali tanecznej w Ck w Krakowie. Zastosowaliśmy tu światła jako podświetlacze dekoracji (żadne ze świateł nie było widoczne bezpośrednio). Czas przygotowania takiej aranżacji zajmuje wiele dni. Wymaga obudowania sali kratownicami a następnie naniesienie na szkielet dekoracji i ich podświetlenie. Do wygenerowania takich efektów potrzebnych jest około 90 naświetlaczy. Aranżacja powstała na sali ze szklaną podłogą oklejoną miejscami białą folią.

  W 2014 roku przeprowadziliśmy uroczystość weselną w środku lasu na polanie w miejscowości Trąbki koło Wieliczki.

  Para młoda zażyczyła wziąć ślub w lesie gdzie byliśmy odpowiedzialni za:

 • Wykarczowanie lasu (teren dla gości), zadanie to powierzyliśmy podwykonawcy.
 • Zabezpieczenie energetyczne, sprowadziliśmy agregaty prądo-twórcze pozwalające na przeprowadzenie takiej imprezy w tym miejscu.
 • Montaż i programowanie oświetlenia
 • Przywrócenie stanu naturalnego po zakończonej imprezie.

  Ponadto zajmowaliśmy się montażem oświetlenia w tramwaju należącym do MPK Kraków.
  W 1998 roku przeprowadziliśmy pierwszą w Polsce z oficjalnych danych imprezę dyskotekową w tramwaju model 105N. Montaż oświetlenia, nagłośnienia i elektryki (tramwaj 105N nie posiada wyjścia 230V) impreza oparta była na przetwornikach napięcia.